Malby interiéru

Malujeme veškeré bytové i nebytové prostory: byty, rodinné domy, bytové domy, panelové domy, chaty, haly, kanceláře, prodejny, ordinace a další.

Lze vymalovat, aniž by byl omezen provoz prodejen či podniků. Po domluvě i po etapách tak, aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku za přijatelné ceny a spokojenosti zákazníka.

Vypracujeme Vám cenovou nabídku s garancí, že tato cena nebude překročena. 

Malby interiéru je možné aplikovat jak válečkováním, tak stříkáním (používáme profesionální stříkací zařízení).

Cenová nabídka ZDARMA

Rádi Vám poradíme, a to zcela ZDARMA.

Tisíce barevných odstínů

V naší nabídce naleznete nekonečné množství barevných odstínů.

Přípravné práce

Před samotným malováním si nejprve zakryjeme a přikryjeme věci, které nechceme, aby se zašpinili barvou (nábytek, podlahy). Olepíme zásuvky, parapety, lišty atd. Naši malíři dbají na čistotu 

Před samotným malováním provádíme nejprve úpravu povrchu: vyspravení děr, prasklin, izolování skvrn, sjednocení povrchu a zpevnění podkladu penetračním nátěrem. 

V některých případech je možné rozměření a rýsování odskoku a linek, lze tak předejít nerovnostem a opticky zvětšit místnost.

Po takovéto přípravě začínáme malovat jednou vrstvou barvy a po dokonalém vyschnutí aplikujeme druhý nátěr.

Výběr barvy

Je také důležité správně zvolit barvy, ať už kvůli sladění barev v interiéru, tak kvůli světlu v místnosti. Je totiž důležité zvolit správný odstín již u bílé barvy, protože není bílá jako bílá. Dále je možné vybrat barvu v lesku či v matu. Naši malíři Vám rádi poradí. Nabízíme tisíce barevných odstínů. 

Používané materiály

Pro malby interiéru preferujeme kvalitní české materiály. 

Používáme následující materiály: 

  • Otěruvzdorné barvy –vyznačují se menší prašností, pokud se o stěnu otřete, nezůstane na vašem oblečení otisk jako u klasických vápenných barev.
  • Omyvatelné barvy – dají se udržovat mokrým otěrem a zbavit tak stěnu drobných nečistot. Ocení je především rodiny s dětmi nebo zvířaty, také se hodí do kuchyně. 
  • Paropropustné barvy na sanační omítky – používají se ve starších kamenných domech 
  • Barvy na sádrokarton
  • Protiplísňové barvy 
  • Izolační nátěry 
  • Penetrační nátěry